Vitajte na našej www stránke!

Sme malá firma zaoberajúca sa informačno - komunikačnými technológiami. Sídlime na strednom Slovensku,  vo Zvolene.  Poskytujeme služby súkromným osobám, živnostníkom, malým a stredným firmám po celom Slovensku.

Našu činnosť je možné rozdeliť do týchto kategórií:

Hardware

Zaoberáme sa dodávkami, inštaláciou a servisom  výpočtovej, kancelárskej  a komunikačnej techniky v celom rozsahu potrieb naších zákazníkov . Viac ...

 

Dodávame a servisujeme fiškálne tlačiarne od slovenských  výrobcov BOWA a VAROS, ktoré spĺňajú požiadavky zákona o registračných pokladniciach č. 289/2008 Z.z.

Software

Predávame licencie operačných systémov Microsoft Windows , ich inštaláciu, konfiguráciu a tiež širokú paletou aplikačného software pre osobné počítače s týmito operačnými systémami.

Našou špecializáciou je predaj licencií, inštalácia a konzulácie pre užívateľov programov spoločnosti Acronis určených na profesionálne zálohovanie údajov domácich počítačov, pracovných staníc a serverov, sme certifikovaným partnerom tejto spoločnosti.

 

 

Dodávame tiež vlastný balík ekonomických aplikácií pod značkou ESSO a ponúkame aj tvorbu ekonomických aplikácií na zakázku. Viac ... .

 

Pre jedálne materských, základných a stredných škôl ponúkame komplexný informačný systém. Viac ....

Netware  - Siete, Internet a telekomunikácie

Navrhneme Vám aj dodáme spolu so servisom kompletnú sieťovú infraštruktúru pre Vašu firmu. Komplexne od štrukturovanej kabeláže cez aktívne prvky, firewall-y, bezdrôtové prepojenia a servre. Poskytujeme širokú paletu cloud službieb - prenájom virtuálnych serverov, služby mailových serverov, zálohovanie do cloudu, ...
Pripojíme Vás k Internetu, zabezpečíme webhosting, spolu s administráciou a potrebným servisom. Viac ... .