Navrhneme Vám aj dodáme spolu so servisom kompletnú sieťovú infraštruktúru pre Vašu firmu. Komplexne od štrukturovanej kabeláže cez aktívne prvky, firewall-y, bezdrôtové prepojenia a servre.

Pripojíme Vás k Internetu, zabezpečíme webhosting, spolu s administráciou a potrebným servisom.

Naša ponuka v tejto oblasti je naozaj široká spája dodávky software a hardware špecifického pre tieto oblasti  informačných technológií. Začína u návrhu a dodávky štrukturovaných kabeláži, ktoré sú dnes štandardným prvkom administratívnych aj výrobných objektov firiem. Pracujeme s komponentami značiek KELine, Lynx, R&M a iných.

Aktívne prvky sieťovej infraštruktúry, teda ethernetové switche, routre, modemy, firewally, prvky bezdrôtových sietí, dodávame a inštalujeme od výrobcov ZyXEL, D-Link, 3COM, Mikrotik, D-COM a ďalších.

Do tejto oblasti patrí aj naša ponuka dodávok a inštalácií digitálnych kamerových systémov na báze IP kamier od výrobcov AXIS, Vivotek a iných

Služby pripojenia k Internetu zabezpečujeme spoluprácou s alternatívnym telekomunikačným operátorom, firmou Slovanet a.s., kde hlavnou službou je zriaďovanie a konfigurácia ADSL pripojenia, kombinovaná so službami telefonovania cez Internet, tzv. VoIP.

Ponúkame aj lacné telefonovanie prostredníctvom jeho hlasových služieb na pevných linkách.
Cenovo zaujimavý, spoľahlivý a 100% dostupný webhosting ponúkame v troch balíkoch na  www.dobryhosting.sk. K výstavbe a správe obsahu webových stránok dodávame a používame systém FloX.

Všetky projekty sú u nás individuálne prispôsobené požiadavkám a podmienkam zákazníkov s využitím vždy najmodernejších prvkov a cenovodostupných prvkov.

Zabezpečili sme vytvorenie nasledovných web stránok:
Slovenská lesnícka spoločnosť - www.slsas.sk
Výučba cudzích jazykov Language Leisure Centre - www.llc.sk
NivaExpo - portable display systems - www.nivaexpo.net
Certifikačná autorita QSCert - www.qscert.sk