Software

187299_8309

Zaoberáme sa dodávkami, servisom a inštaláciou výpočtovej a kancelárskej techniky v celom rozsahu potrieb malých a stredných firiem, živnostníkov a domácností.

K dodávaným počítačom zabezpečujeme okrem operačných systémov celý sortiment software firmy Microsoft, hlavne kancelárske balíky a programovacie nástroje. Programy pre prácu s grafikou hlavne od firiem ABBYY, Corel, Adobe systems a Autodesk. Pre antivírovu ochranu počítačov ponúkame hlavne slovenský antivírový systém NOD32 od firmy ESET, sme autorizovaný distribútor jej produktov. Zabezpečíme Vám aj dodávku licencií na legálne používanie obľúbených shareware programov, ako sú WinRAR, WinZip, Total  Commander a iné.

Pracujeme na vývoji aj údržbe ekonomického software vyvýjaného našou fimou.
Je ponúkaný pod spoločným názvom ESSO. Je postavený na programovacom nástroji Visual FoxPro a určený pre použitie na počítačoch s operačným systémom Windows 98/2000/XP.
V súčastnosti v rámci tohto balíka ponúkame programy pre spracovanie agiend:

  • školských jedální
  • jednoduchého účtovníctva
  • podvojného účtovníctva a majetku
  • mzdovej a personálnej evidencie
  • skladovej evidencie, fakturácie a maloobchodnej predajne
  • obchodných ponúk a objednávok
  • knihy jázd a cestovných príkazov


V prípade Vášho záujmu Vám ZDARMA zašleme inštalačné CD obsahujúce demonštračnú verziu vybraného programu, ktorá umožňuje vyskúšať si všetky ich funkcie. Radi Vám zabezpečíme aj osobné predvedenie programov. K  zakúpeným programom poskytneme školenie obsluhy i odbornú pomoc pri implementácii programov. Počas doby používania programu sa postaráme o jeho  údržbu.
K programu je možné dopracovať na základe individuálnych požiadaviek užívateľa nové funkčné moduly, plne prispôsobené jeho požiadavkám.